Випробувальне обладнання
Головна arrow Товщиноміри ультразвукові
20.06.2024
 
 
Ультразвуковий товщиномір ZX-1 Версия для печати Отправить на e-mail
zx1-2.jpg

Надійні та прості в експлуатації цифрові ультразвукові товщиноміри. Ці ультразвукові товщиноміри зручні при вимірюваннях залишкової товщини стінки на корродованих виробах., при работе со слоистыми материалами или при высоких температурах.

Калібрування виконується простим прокручуванням до відомої швидкості матеріалу або вибором звичайного матеріалу зі списку типів матеріалів у ZX-2. Товщиноміри були розроблені та створені, щоб витримувати найсуворіші промислові умови. Якщо ви шукаєте якісний інструмент, який надійно відповідає або перевершить ваші очікування щодо застосування, не шукайте далі.

Продолжение...
 
Ультразвуковий товщиномір ZX-3 Версия для печати Отправить на e-mail

zx-3.jpg

Вимірювач товщини стінки Dakota ZX-3 пропонує додаткові функції порівняно з ZX-2, такі як можливість вибору з 8 попередньо встановлених матеріалів і можливість реєстрації 2 користувацьких швидкостей матеріалу. Крім того, швидкість матеріалу може бути відкалібрована для зразка матеріалу з відомою товщиною, і швидкість автоматично обчислюється відповідно.

ZX-3 комплект поставки:

  • ZX-3 ультразвуковий товщиномір
  • Перетворювач ультразвуковий
  • 120 мл контактна паста
  • NIST сертифікат калібрування
  • 2 AA батареї
  • Інструкція

 

 
Ультразвуковий товщиномір ZX-5 Версия для печати Отправить на e-mail

zx-5.jpg

Товщиномір Dakota ZX-5 має всі основні функції серії ZX у поєднанні з додатковою функцією порту USB-C для передачі одного значення даних на ПК або програму збору даних, але не має вбудованої пям'яті на відміну від ZX-5DL (10000 pxbnedfym). За допомогою ZX-5 select ви можете вибрати з 8 попередньо встановлених матеріалів, а також запрограмувати 2 спеціальні швидкості матеріалу, а також вільно регулювати швидкість для відомого зразка матеріалу.

Як і вся серія ZX, він був розроблений для одностороннього вимірювання товщини стінок і оцінки рівня корозії у всіх металах, кераміці, склі та більшості твердих пластмас. Загальний діапазон вимірювань залежить від матеріалу та типу перетворювача та становить від 0,63 до 914,4 мм. Діапазон вимірювань на сталі стандартним перетворювачем Т-102-2000 становить від 1,00 до 199,9 мм.

Дискретність: 0,01 мм. Клас захисту IP65.

 
Ультразвуковий товщиномір ZX-6 Версия для печати Отправить на e-mail
zx-6.jpg

Новий товщиномір стінки ZX-6, як і вся серія ZX, призначений для одностороннього вимірювання товщини стінок і ступеня корозії металів, кераміки, скла та більшості твердих пластмас. Крім того, ZX-6 можна використовувати для вимірювання товщини стіни через фарбу. У режимі E-E (режим Thru-Paint Mode) покриття виключається зі зчитування, і вимірювальний прилад відображатиме лише товщину металевої стінки. Наведені нижче двоелементні перетворювачі з високим демпфуванням спеціально розроблені для використання в режимі E-E Thru-Paint: T-101-2700, 3/16" Діаметр, 5,0 МГц Hi-демпфований перетворювач для вимірювання через фарбу T-101-3700, 3/16" діаметр, 7,5 МГц Hi-демпфований перетворювач для вимірювання через фарбу T-102-2700, 1/4" Діаметр, 5,0 МГц Hi-Demped перетворювач для вимірювання через фарбу - Стандартний датчик T-102-3700, діаметр 1/4 дюйма, 7,5 МГц датчик високого демпфування для вимірювання через фарбу T-104-2700, діаметр 1/2 дюйма, 5,0 МГц датчик високого демпфування для вимірювання через фарбу T-104-9700, 1/2" діаметр, 3,5 МГц Hi-Damped датчик для вимірювання через фарбу

 
 
Top! Top!
company.pngelcometer.png
 

developed by vladimir.malyk@gmail.com